live riga

 

Partijas nedrīkst vilcināties – jāsamazina
PVN likme pārtikai


Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padome (LOSP), Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācija (LVRA) un Latvija Pensionāru federācija (LPF) vēršas pie Latvijas vadošajām partijām ar aicinājumu atbalstīt lēmumu par samazinātu pievienotās vērtības nodokli (PVN) pārtikai un līdz ar to, arī sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumiem. Jau ilgstoši par šo jautājumu ir diskutēts dažāda līmeņa debatēs un darba grupās, bet konkrēts lēmums vēl joprojām valdības līmenī nav pieņemts. 

Nevalstiskās organizācijas ir izskatījušas partiju priekšvēlēšanu piedāvājumus un secinājušas, ka lielākā daļa vadošo partiju solījumos ir iekļauta prasība par jaunas samazinātas PVN likmes subjekta ieviešanu, izņemot partiju Vienotība un Nacionālo apvienību Visu Latvijai! – Tēvzemei un brīvībai/LNNK. Nevalstisko organizāciju pārstāvji aicina arī minētās partijas izprast šī jautājuma būtisko nozīmi, jo ņemot piemēru no vairākuma Eiropas Savienības dalībvalstu, arī Latvijai ir visas iespējas noteikt pazeminātu PVN likmi visiem pārtikas produktiem vai arī noteiktām pārtikas grupām, piemēram, veselīgiem un uzturā ieteicamajiem pārtikas produktiem, kā arī sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumiem.

Подробнее...

Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācija (LVRA) aicina Jūs piedalīties viesnīcu un restorānu pārstāvju darbseminārā ar piegādātājiem un pakalpojumu sniedzējiem!


  Piegādātājiem dalība viesnīcu un restorānu pārstāvju darbseminārā ir iespēja:
 - viegli sasniegt savu klientu mērķgrupu;
 - satikt vienkopus vairāk kā 100 naktsmītņu un ēdināšanas uzņēmumu pārstāvjus;                  
 - prezentēt sava uzņēmuma aktuālo piedāvājumu;
 - palīdzēt viesnīcu un restorānu pārstāvjiem sagatavoties nākamajai tūrisma sezonai;
 - nosūtīt savus īpašos piedāvājumus naktsmītnēm un ēdināšanas uzņēmumiem pēc darbsemināra, u.c.

Savukārt, viesnīcu un restorānu pārstāvjiem tā ir iespēja vienkopus satikt piegādātājus un iepazīties ar aktuālāko piedāvājumu un tendencēm.  Šis būs jau 15. darbseminārs pēc kārtas, kurā dalību ir apstiprinājušas 18 kompānijas, kā no Latvijas, tā ārvalstīm.  Darbsemināra norises laiks un vieta - 2014.gada 25. septembrī, plkst 09:30, viesnīcā " Radisson Blu Daugava Hotel".  Dalības maksa piegādātājiem - LVRA biedriem un atbalstītājiem - bez maksas, pārējiem - EUR 100+PVN; dalības maksa - apmeklētājiem netiek piemērota.

Pietiekties, lūdzam, līdz šī gada 24.09., atsūtot pieteikumu brīvā formā uz e-pasta adresi: info@hotel.lv
Gadījumā, ja rodas jautājumi, droši rakstiet vai zvaniet
- 67014131, 29484738 (Santa), 29507775 (Kaspars), 29394518(Liene)LATVIJAS VIESNĪCU UN RESTORĀNU ASOCIĀCIJA,

         sadarbībā ar Vidzemes augstskolu, nacionālo aviokompāniju AirBaltic, Lielbritānijas Latvijas tirdzniecības kameru organizē 10. starptautisko viesnīcu un restorānu industrijas konferenci

"MICE loma viesmīlības uzņēmumu darbā. Kā veiksmīgi piesaistīt konferences un pasākumus"

Konferences mērķis - veicināt Latvijas tūrisma un viesmīlības industrijas attīstību, iepazīstinot mītņu, sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumu un citu tūrisma uzņēmumu īpašniekus un vadītājus ar tendencēm MICE segmentā, inovācijām, informējot par jauniem produktiem un ieteikumiem, kā veicināt mijiedarbību starp pasākumu organizatoriem un viesmīlības uzņēmumiem, lai veiksmīgi piesaistītu un darbotos pasākumu jomā.

Tāpat kā iepriekšējos gadus, esam raudzījuši, lai konferences uzstāšanās sniedz daudzpusīgu ieskatu par izvēlēto tēmu, kas šoreiz ir gana nozīmīga mums visiem - gan liekākiem, gan mazākiem nozares spēlētājiem.

Konferences “MICE loma viesmīlības uzņēmumu darbā. Kā veiksmīgi piesaistīt konferences un pasākumus” lektori būs gan ārvalstu, gan pašmāju praktiķi, kas dos iespēju iepazīties ar    jaunumiem, paraudzīties uz MICE segmentu no dažādiem aspektiem, salīdzināt ar savu praksi un noteikti sniegt ieteikumus, kā būt veiksmīgākiem MICE segmentā nākotnē.

Подробнее...

Par industrijas nostāju EM ierosinātajai
A.Slokenberga rotācijai

Tūrisma attīstības valsts aģentūras (turpmāk- TAVA) konsultatīvās padomes locekļi 2014. gada 30.jūlija sēdē nolēma parakstīt kopīgu vēstuli A.Slokenberga atbalstam, prasot nepieļaut paredzēto TAVAs direktora rotāciju laikā, kad tūrismam nepieciešama pēctecība un profesionālisms, turpinot nozares attīstību.

Latvijas Republikas Ministru prezidentei
Laimdotai Straujumas kundzei

Latvijas Republikas Ekonomikas ministram
Vjačeslavam Dombrovska kungam

Rīgā, 2014.gada 30.jūlijā

Подробнее...

NOTIKS LVRA VASARAS 12.SPORTA SPĒLES

Vasara ir laiks kad ir ne tikai ražīgi jāstrādā, bet arī mazliet jāatpūšas, jāsatiek sen neredzēti kolēģi un domubiedri!
Tāpēc LVRA aicina Jūs piedalīties ikgadējās sporta spēlēs,
kuras norisināsies 2014. gada 10. augustā kempingā „Nemo”, Atbalss ielā 1, Jūrmalā.

Paldies kempingam „NEMO” par atbalsu sporta spēļu organizēšanā!

Pielikumā pievienojam: pieteikuma anketu, sporta spēļu nolikumu un uzaicinājuma vēstuli!

Gaidīsim Jūsu komandu pieteikumus līdz 4. augustam (ieskaitot) uz e-pastu info@hotel.lv!

Подробнее...

Latvianlv-LVRussianEnglish (UK)
GMO
Специальные предложения