27.02.2015.

LVRA Valdei jauns sastāvs

 

Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācijas/LVRA/ biedri 2015. gada 26. februāra kopsapulcē ievēlēja jaunu LVRA valdi. LVRA prezidenta amatu arī turpmākos divus gadus ieņems viesnīcas „Radisson Blu Ridzene Hotel” vadītājs Jānis Vālodze.

Ceturtdien, 26. Februārī, viesnīcas „Mercure Riga Centre Hotel” telpās notika Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācijas /LVRA/ Biedru kopsapulce. Pasākuma pirmajā daļā – jau 17. reizi viesnīcu un restorānu pārstāvjiem bija iespēja tikties darbseminārā tikties ar piegādātājiem un pakalpojumu sniedzējiem.

Подробнее...

24.02.2015.

Notiks LVRA biedru kopsapulce un darbseminārs ar piegādātājiem un pakalpojumu sniedzējiem

 

Ceturtdien, 26. Februārī, viesnīcas „Mercure Riga Centre Hotel” telpās notiks Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācijas /LVRA/ Biedru kopsapulce. Pasākuma pirmajā daļā – jau 17. reizi notiks darbseminārs ar piegādātājiem un pakalpojumu sniedzējiem. 

Darbseminārā iepazīties ar piegādātāju un pakalpojumu sniedzēju aktuālajiem piedāvājumiem ir aicināts ikviens interesents, t.sk. arī no uzņēmumiem, kas nav LVRA biedri.

Подробнее...

10.02.2015

LVRA 2015.gadā turpina īstenot ESF projektu nozares komersantu konkurētspējas veicināšanai.

BIEDRĪBA "LATVIJAS VIESNĪCU UN RESTORĀNU ASOCIĀCIJA" (LVRA) LATVIJAS INVESTĪCIJU UN ATTĪSTĪBAS AĢENTŪRAS ADMINISTRĒTĀJĀ PROGRAMMĀ "ATBALSTS NODARBINĀTO APMĀCĪBĀM KOMERSANTU KONKURĒTSPĒJAS VEICINĀŠANAI – ATBALSTS PARTNERĪBĀS ORGANIZĒTĀM APMĀCĪBĀM" NO 2010.-2015.GADAM REALIZĒ PROJEKTU "VIESNĪCU, RESTORĀNU UN SAISTĪTO NOZARU KOMERSANTU DARBINIEKU APMĀCĪBU PROJEKTS".

Projekta mērķis ir viesmīlības, tūrisma un saistīto nozaru (tai skaitā, transporta, pārtikas, veselības aprūpes u.c.) uzņēmumu darbinieku kvalifikācijas celšana, jaunu zināšanu, prasmju un iemaņu apguve, jauno apmācību virzienu un to kritēriju noteikšana saskaņā ar viesmīlības, tūrisma un saistīto nozaru uzņēmumu nozares vajadzībām, tādējādi veicinot uzņēmumu un pašnodarbināto personu konkurētspēju un attīstību.

Подробнее...

07.01.2015

Jūrmala šonedēļ piedalīsies izstādē Norvēģijā

Šonedēļ, no 9. līdz 11. janvārim, Jūrmala piedalīsies starptautiskā tūrisma izstādē „REISELIVSMESSEN 2015" Norvēģijā. Kūrortpilsēta šajā izstādē tiks pārstāvēta tūrisma stendā „Latvija. Jūrmala", kurā darbosies pārstāvji no Jūrmalas tūrisma informācijas centra, Jūrmalas lielākajām kūrortviesnīcām, „Hotel Jūrmala Spa", Latvijas viesnīcu un restorānu asociācijas, Latvijas tūrisma aģentūrām „Baltic Travel Group", „TAS Baltics" un Latvijas kūrortpilsētu asociācijas biedra – Carnikavas novada domes.

Подробнее...

12.12.2014 

Jūrmala 2015. gada pirmajā ceturksnī
piedalīsies 11 ārvalstu tūrisma izstādēs

Jūrmalas pilsēta 2015. gada pirmajos trīs mēnešos piedalīsies tūrisma izstādēs ārvalstīs. Dalība izstādēs norisināsies projekta „Jūrmalas kūrortpilsētas dalība ārvalstu starptautiskajās tūrisma izstādēs, gadatirgos un konferencēs – 2015” ietvaros.

Projekta ietvaros plānotās 11 tūrisma izstādes notiks no 2015. gada janvāra līdz martam Jūrmalas tūrisma stratēģiskajos ārvalstu mērķtirgos – Krievijā, Norvēģijā, Vācijā, Somijā, Igaunijā, Lietuvā, Zviedrijā. Šogad tradicionālo tūrisma izstāžu sarakstu ir papildinājušas vairākas tūrisma izstādes dažādās Norvēģijas pilsētās, kurās tiks popularizēti Jūrmalas kūrorta resursi, kā arī dibināti kontakti ar tūrisma profesionāļiem. 

Подробнее...

Latvianlv-LVRussianEnglish (UK)
GMO

Специальные предложения