24.03.2015

LDDK Padomē darbosies arī LVRA Valdes loceklis J.Naglis

Vakar, 23.martā ikgadējās Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) Biedru kopsapulces laikā tika ievēlēta jauna LDDK Padome turpmākajiem trim gadiem.

Par LDDK Prezidentu atkārtoti ievēlēts līdzšinējais Prezidents Vitālijs Gavrilovs, LDDK Viceprezidentu amatus arī turpmāk ieņems SIA „Lietišķās informācijas dienesta” biznesa attīstības vadītāja Aiva Vīksna, Biznesa augstskolas „Turība” līdzīpašnieks Ivars Strautiņš, AS „Latvijas Finieris” padomnieks Juris Biķis, SIA „Latvijas Mobilais Telefons” prezidents Juris Binde, Latvijas Komercbanku asociācijas prezidents Mārtiņš Bičevskis, VAS „Latvijas Dzelzceļš” prezidents Uģis Magonis un AS „Rīgas kuģu būvētava” valdes priekšsēdētājs Vasilijs Meļņiks.

Подробнее...

20.03.2015

Hotelstars Union atsvaidzina kritērijus
savām zvaigžņu kategorijām

Kopš 2015. gada janvāra pilnveidotais Hotelstars Union kritēriju katalogs ir jauns pamats kopējai zvaigžņu saimei, ar spēcīgāku akcentu uz saskaņotību un ilgtspējību, kā tika informēts ITB Berlīnes tūrisma gadatirgū. Berlīne, Brisele, 2015. gada 3. martā - Atjaunotie Hotelstars Union (HSU) kritēriji stājas spēkā ar 2015. gada 1. janvāri. Tas nozīmē, ka viesnīcas visās 15 dalībvalstīs, tiks sertificētas pēc jaunajiem kritērijiem. Kritēriji tika pilnveidoti, balstoties uz starptautisku viesnīcu viesu aptauju, respektējot viesu vajadzības un cerības. "Ņemot vērā sabiedrības attīstības tendences, lielāka uzmanība tika veltīta viesnīcu gultu kvalitātei, drošībai un ilgtspējībai, kā arī viesnīcu mājas lapām un interneta pieejamībai viesiem, saka Andrea Kopoši (Andrea Kopocsy), HSU klasifikācijas komisijas priekšsēdētāja.

Подробнее...

Hotelstars Union apsveic UNWTO pētījumu par atsauksmēm tiešsaistē un viesnīcu klasifikāciju

Viesu vajadzību un gaidu nozīmīgs papildinājums veiksmīgi funkcionējošā klasifikācijas sistēmā

Vīne. Hotelstars Union (HSU) apsveic nesen prezentētos Pasaules Tūrisma organizācijas (UNWTO) pētījumus  “Viesu atsauksmes tiešsaistē un viesnīcu klasifikācijas sistēmas”, kā arī “Viesnīcu klasifikācijas sistēmas:  4 un 5 zvaigžņu viesnīcu kritēriju atkārtošanās” . Pirmais pētījums aplūko integrētu pieeju atsauksmēm tiešsaistē un viesnīcu klasifikācijai.  “Oficiālā viesnīcu klasifikācija nodrošina caurspīdīgumu un orientāciju kā viesim, tā arī viesnīcniekam.  Patērētāju vajadzību un gaidu ievērošana ir ļoti būtiska labi funkcionējošai sistēmai. Tādēļ  HSU atjaunoja savus klasifikācijas kritērijus atbilstoši starptautiskas viesu aptaujas rezultātiem”, saka Andrea Kopoši,  HSU priekšsēdētāja šogad.

Подробнее...

13.03.2015

Meklē un atrod kopā ar LVRA!

Pavasaris vienmēr ir aktīvākais laiks, lai uzsāktu kaut ko jaunu! Tādēļ Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācijas mājas lapā ir atjaunota sadaļa "Darba piedāvājumi", kur izvietosim informāciju gan par jūsu darba piedāvājumiem ("Darbu piedāvā"), gan par tiem, kas darbu meklē ("Darbu meklē"). Tas, cik sadaļa būs aktīva, lielā mērā ir atkarīga no lapas lietotājiem un apmeklētājiem!

LVRA biedriem darba piedāvājumu izvietošana ir bezmaksas pakalpojums, bet pārējiem - simboliska maksa par pakalpojumu - 10.00 EUR t.sk. pvn.

Informāciju gaidīsim uz LVRA centrālo e-pasta adresi: info@hotel.lv

LVRA komanda

13.03.2015

Izmanto iespēju sev pieņemamā laikā apgūt zināšanas!

Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācija (LVRA) informē par iespēju noklausīties kursu „Minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā".

Apmācības mēs nodrošinām kopā ar pieredzējušu lektori Aiju Melngaili institūta "BIOR" Pētniecības un attīstības departamenta Riska novērtēšanas nodaļas vadītāju.

Подробнее...

Latvianlv-LVRussianEnglish (UK)
GMO

Специальные предложения