07.01.2014

Jūrmala šonedēļ piedalīsies izstādē Norvēģijā

Šonedēļ, no 9. līdz 11. janvārim, Jūrmala piedalīsies starptautiskā tūrisma izstādē „REISELIVSMESSEN 2015" Norvēģijā. Kūrortpilsēta šajā izstādē tiks pārstāvēta tūrisma stendā „Latvija. Jūrmala", kurā darbosies pārstāvji no Jūrmalas tūrisma informācijas centra, Jūrmalas lielākajām kūrortviesnīcām, „Hotel Jūrmala Spa", Latvijas viesnīcu un restorānu asociācijas, Latvijas tūrisma aģentūrām „Baltic Travel Group", „TAS Baltics" un Latvijas kūrortpilsētu asociācijas biedra – Carnikavas novada domes.

Подробнее...

12.12.2014 

Jūrmala 2015. gada pirmajā ceturksnī
piedalīsies 11 ārvalstu tūrisma izstādēs

Jūrmalas pilsēta 2015. gada pirmajos trīs mēnešos piedalīsies tūrisma izstādēs ārvalstīs. Dalība izstādēs norisināsies projekta „Jūrmalas kūrortpilsētas dalība ārvalstu starptautiskajās tūrisma izstādēs, gadatirgos un konferencēs – 2015” ietvaros.

Projekta ietvaros plānotās 11 tūrisma izstādes notiks no 2015. gada janvāra līdz martam Jūrmalas tūrisma stratēģiskajos ārvalstu mērķtirgos – Krievijā, Norvēģijā, Vācijā, Somijā, Igaunijā, Lietuvā, Zviedrijā. Šogad tradicionālo tūrisma izstāžu sarakstu ir papildinājušas vairākas tūrisma izstādes dažādās Norvēģijas pilsētās, kurās tiks popularizēti Jūrmalas kūrorta resursi, kā arī dibināti kontakti ar tūrisma profesionāļiem. 

Подробнее...

 Jūrmalas pilsētas dome ar uzņēmējiem veiksmīgi noslēdza dalību 2014.gada tūrisma izstādēs un gadatirgos ārvalstīs

 Tūrisms ir viena no svarīgākajām nozarēm Jūrmalā un Latvijā. Ik gadu pašvaldības sadarbībā ar vietējiem tūrisma uzņēmējiem īsteno virkni aktivitāšu, lai attīstītu tūrisma infrastruktūru, paaugstinātu kvalitāti, popularizētu atpūtas un veselības uzlabošanas piedāvājumus stratēģiskajos tūrisma ārvalstu tirgos. Jūrmalas pilsēta – kā lielākais kūrorts Baltijas jūras piekrastē jau izsenis bijis kā labi atpazīstams kūrorts un iecienīts tuvāko valstu mērogā. Jūrmalas kūrortpilsēta ir pilsēta, kas piedāvā ļoti plašu tūrisma atpūtas piedāvājumu, dažādiem mērķu tirgiem, valstīm un galvenokārt visa gada garumā. Jūrmalas pilsēta piedāvā plašas SPA un kūrorta ārstniecības iespējas, aktīvā, dabas, konferenču un kultūras tūrisma piedāvājumu. Piedalīšanās tūrisma izstādēs ārvalstīs ir iespēja prezentēt Jūrmalas pilsētu to valstu iedzīvotājiem, kuriem ir interese apmeklēt Latviju un Jūrmalu, kā arī tikties ar jau zināmiem un jauniem tūrisma profesionāļiem un žurnālistiem attiecīgās valstīs un vienoties par turpmāko sadarbību uz nākotni. Dalība ārvalstu izstādēs popularizē ne tikai Jūrmalas pilsētas tēlu, bet arī visu Latvijas tūrisma tēlu. Dalība šāda mēroga tūrisma izstādēs sniedz iespēju piesaistīt jaunus potenciālos viesus Latvijai un Jūrmalas pilsētai – kā galamērķim.

Подробнее...

LVRA aicina piedalīties seminārā
"Vai esam gatavi zaļai prezidentūrai"


Esiet laipni gaidīti piedalīties seminārā "Vai esam gatavi zaļai prezidentūrai", kas notiks šī gada 01.decembrī, viesnīcā "Radisson Blu Rīdzene Hotel" (Reimersa iela 1, Rīga).Šajā 3 stundu seminārā mēs izzināsim iespējas naktsmītnēm un ēdināšanas uzņēmumiem īstenot praktiskas, ekonomiski efektīvas zaļās iniciatīvas gan Prezidentūras laikā, gan vēlāk, tādējādi stiprinot Latvijas tūrisma nozares tēlu un piepildot mūsu prasīgāko klientu vēlmes.
Sīkāku informāciju, t.sk. semināra darba kārtību un pieteikuma anketu, lūdzu, skatīt: 
https://eupres2015.eventbrite.com

Latvijas vēstniecība rīko vakara pieņemšana
“Atklāj Latviju 2015 - Biznesa pasakums”
 

6.novembrī Latvijas Republikas vēstniecībā Apvienotajā Karalistē norisinājās vakara pieņemšana “Atklāj Latviju 2015 - Biznesa pasakums” par godu Latvijas tūrisma nozares delegācijai Lielbritānijā. Pasākumu kopīgi rīkoja Latvijas vēstniecība un Latvijas Lielbritānijas Tirdzniecības Palāta Apvienotajā Karalistē, ar atbalstu no Latvijas Viesnīcu un restorānu Asociācija, Tūrisma Attīstības Valsts Aģentūra, Londonas Latviešu deju grupa, Harday’s Ice Cream un Vanilla Events. Pasākums tika veltīts darījumu tūrisma iespējām Latvijā un pasākumiem 2015.gadā, kad Latvija būs prezidējošā valsts ES Padomē.

Подробнее...

Latvianlv-LVRussianEnglish (UK)