РЕСТОРАНЫ В ЛАТВИИ

ГОСТИНИЦЫ В ЛАТВИИLatvijas Viesnīcu un restorānu asociācija (LVRA) aicina Jūs piedalīties viesmīlības industrijas gada nozīmīgākajā pasākumā -

12. starptautiskajā viesmīlības industrijas konferencē

Latvijas tūrisma un viesmīlības nozare - iespējas, izaicinājumi, perspektīvas”

un

viesnīcu un restorānu pārstāvju darbseminārā ar piegādātājiem un pakalpojumu sniedzējiem,

kas notiks 2016.gada 7. decembrī, viesnīcā “Radisson Blu Daugava  Hotel” (Kuģu iela 24, Rīga).

Подробнее...2016.gada 3. novembrī LVRA biedri piedalījās konsultatīvajā seminārā viesnīcā “Astor Hotel Rīga”.

Semināra tēmas bija gana interesantas un saistošas. Ugunsdrošība un civilā aizsardzība, tādos objektos kā naktsmītnes un ēdināšanas uzņēmumi ir svarīgs temats. Ugunsdrošības un civilās aizsardzības vadošais speciālists Paulis Tretjakovs pamatīgi un skrupulozi iepazīstināja klātesošos ar šiem jautājumiem.

Otra tēma mazliet palīdzēja klātesošajiem pārcelties iedomās uz dažādām pasaules vietām. Ieraudzīt modernākās tendences viesnīcu un restorānu dizaina elementos. Santa Meikulāne no uzņēmuma “Labs dizains” parādīja apburošu un interesantu prezentāciju.

Liels paldies viesnīcas “Astor Hotel Rīga” kolektīvam un direktorei Danai Zinovatnai par lielisko uzņemšanu!Brussels, 27 October 2016 – Today, HOTREC, the European trade association of hotels, restaurants and cafes, METRO AG and the European Federation of Food Banks (FEBA) signed a Framework Agreement through which they undertake to cooperate to contribute to reducing food waste and further engage in food donations.

Подробнее...

Informējam, ka profesiju standartam "Viesnīcas istabenis" ir mainījies profesionālās kvalifikācijas līmenis no pirmā uz otro.
Profesijas standarts "Viesnīcas istabenis" ietver prasmju, zināšanu un kompetenču attīstību reālajām darba tirgus vajadzībām. Tā saturs atbilst otrajam profesionālās kvalifikācijas līmenim, kā arī esošajām darba tiesību, darba aizsardzības un vides aizsardzības prasībām.

Profesijas standarts "Viesnīcas istabenis" pieejams - http://visc.gov.lv/profizglitiba/dokumenti/standarti/ps0332.pdf

Malta, HOTREC 73. Ģenerālā asambleja 2016. gada 20. oktobris - HOTREC, jumta asociācija viesnīcām, restorāniem un kafejnīcām Eiropā, ievēl, šodien savu jauno izpildkomiteju (EXCOM) sastāv no 11 locekļiem, kas pārstāvēs 11 Eiropas valstis.

 

Подробнее...

LV RU EN

GMO