Eiropas viesnīcu nozare ir vīlusies par Francijas, Itālijas un Zviedrijas konkurences iestāžu lēmumu.

Brisele - 2015. gada 22. aprīlis – savstarpēji sadarbojoties konkurences iestādes, Francijā, Itālijā un Zviedrijā izbeidza izmeklēšanu lietā par paritātes klauzulu līgumos starp Booking.com un viesnīcām, kuras bija vienojošās ar Booking.com. Viņi pieņēma, ka rezervācijas giganta (līderis Online Travel Agent sektorā Eiropā viesnīcu rezervēšanā) saistības, kuras atļautu viesnīcu īpašniekiem piedāvāt zemākas cenas arī citām interneta ceļojumu aģentūrām, tomēr, saglabājot paritātes klauzulas attiecībās starp Booking.com un viesnīcām. Eiropas viesnīcu nozare ir ļoti neapmierināta ar šo lēmumu, kas iesaldē turpmākās darbības situācijā ar Booking.com un iespēju viesnīcu īpašniekiem brīvi konkurēt ar cenām un nosacījumiem.

Relīze pilnā versijā angļu valodā

17.04.2015

LVRA biedri apgūst jaunas zināšanas!

Vakar 16. aprīlī viesnīcā "Wellton Gertrude Hotel", konferenču zālē notika LVRA biedriem rīkots informatīvs seminārs. Par viesnīcu sertifikāciju Latvijā un Q Latvija kvalitātes zīmi runāja SIA Viesnīcu un restorānu centra direktors Edvīns Buka. Aktuāls bija Sabiedrības Izglītības Centra pārstāvja Artūra Mežala stāstījums, par Eiropas fondu un ārējās tirgus programmām, kuras ir viens no papildus finansējuma instrumentiem biznesa attīstībā.

 


Dalībnieki iepazinās ar SIA ACO Nordic piedāvātajām mūsdienīgajām tehnoloģijām ūdens novadīšanas sistēmās. Bija daudzi jautājumi, uz kuriem arī interesenti saņēma profesionālas atbildes. Ar tējas noslēpumiem, par tās izcelšanos, šķirnēm un pagatavošanas noslēpumiem klātesošos iepazīstināja SIA APSARA īpašnieks Ikars Keišs.

Liels paldies viesnīcas "Wellton Gertrude Hotel" kolektīvām par mājīgajām telpām un rūpēm par semināra dalībnieku labsajūtu!
 

02.04.2015

Informatīvais seminārs LVRA biedriem

Pagājušo nedēļ, 31. martā viesnīcā "Konventa Sēta", konferenču zālē "Kampenhauzens" norisinājās informatīvais seminārs LVRA biedriem.

Interesantus jautājumus klausītāji uzdeva "Domespace Baltic" pārstāvim Mārim Skromanim, kurš prezentēja franču arhitekta redzējumu par ideālajām formām arhitektūrā, un par šo projektu izmantošanu viesmīlības nozarē. Seminārā ar savu prezentāciju piedalījās arī "Colliers International" pārstāvis Konstantīns Rizovs. Ar iespējām iegūt jaunas zināšanas, kā arī atsvaidzināt esošās iepazīstināja Viesnīcu biznesa koledža.

Подробнее...

24.03.2015

LDDK Padomē darbosies arī LVRA Valdes loceklis J.Naglis

Vakar, 23.martā ikgadējās Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) Biedru kopsapulces laikā tika ievēlēta jauna LDDK Padome turpmākajiem trim gadiem.

Par LDDK Prezidentu atkārtoti ievēlēts līdzšinējais Prezidents Vitālijs Gavrilovs, LDDK Viceprezidentu amatus arī turpmāk ieņems SIA „Lietišķās informācijas dienesta” biznesa attīstības vadītāja Aiva Vīksna, Biznesa augstskolas „Turība” līdzīpašnieks Ivars Strautiņš, AS „Latvijas Finieris” padomnieks Juris Biķis, SIA „Latvijas Mobilais Telefons” prezidents Juris Binde, Latvijas Komercbanku asociācijas prezidents Mārtiņš Bičevskis, VAS „Latvijas Dzelzceļš” prezidents Uģis Magonis un AS „Rīgas kuģu būvētava” valdes priekšsēdētājs Vasilijs Meļņiks.

Подробнее...

20.03.2015

Hotelstars Union atsvaidzina kritērijus
savām zvaigžņu kategorijām

Kopš 2015. gada janvāra pilnveidotais Hotelstars Union kritēriju katalogs ir jauns pamats kopējai zvaigžņu saimei, ar spēcīgāku akcentu uz saskaņotību un ilgtspējību, kā tika informēts ITB Berlīnes tūrisma gadatirgū. Berlīne, Brisele, 2015. gada 3. martā - Atjaunotie Hotelstars Union (HSU) kritēriji stājas spēkā ar 2015. gada 1. janvāri. Tas nozīmē, ka viesnīcas visās 15 dalībvalstīs, tiks sertificētas pēc jaunajiem kritērijiem. Kritēriji tika pilnveidoti, balstoties uz starptautisku viesnīcu viesu aptauju, respektējot viesu vajadzības un cerības. "Ņemot vērā sabiedrības attīstības tendences, lielāka uzmanība tika veltīta viesnīcu gultu kvalitātei, drošībai un ilgtspējībai, kā arī viesnīcu mājas lapām un interneta pieejamībai viesiem, saka Andrea Kopoši (Andrea Kopocsy), HSU klasifikācijas komisijas priekšsēdētāja.

Подробнее...

Latvianlv-LVRussianEnglish (UK)
GMO

Специальные предложения