Restorāni Latvijā rezervēt

Viesnīcas Latvijā rezervēt

LVRA aicina savus biedrus uz ZeFood.lv organizēto bāru, restorānu un kafejnīcu vadības konferenci

SASKARSMES GARŠA, 11.maijā, Spīķeru koncertzālē

 

Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācija tic, ka jāmācās un jāpaplašina savs redzesloks ir katru dienu, tādēļ aicinām piedalīties Zefood.lv organizētajā notikumā.

Konferences mērķis ir meklēt risinājumus ikdienas darba kvalitātes uzlabošanai un runāt par aktualitātēm šajā jomā - kā veidot un definēt savu produktu, cik svarīgi ir izzināt klientu, kā motivēt darbiniekus, kā komunicēt un stāstīt par savu uzņēmumu un pakalpojumiem, kā mest rutīnai līkumu un attīstīt savu uzņēmumu.

Lasīt tālāk ...

Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācija ir saņēmusi pateicību no Sveķu internātpamatskolas par šī gada LVRA balles laikā veikto ziedojumu – arodapmācības klases atjaunošanai un aprīkojuma iegādei. Kopā tika saziedots 783.46 EUR.

Vēlreiz paldies visiem ziedotājiem!

LVRA rīkotajā seminārā diskusija par izmaiņām kases aparātu un kases sistēmu tehniskajām
un lietošanas prasībām.

Šodien, viesnīcā Europa Royale Riga Hotel, norisinājās LVRA konsultatīvais seminārs. Ievada sadaļā Latvijas Universitātes mācībspēka Aijas Van Der Šteinas pētījums - "Senioru patērētājuzvedība un risinājumi viesmīlības biznesā."

Lasīt tālāk ...

Izmaiņas Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācijas vadībā
Jānis Pinnis

Latvijas Viesnīcas un restorānu asociācijas (LVRA) Valde, 2016.gada 12. aprīļa sēdē pieņēma lēmumu uz LVR Prezidenta Jāņa Vālodzes prombūtnes laiku, iecelt Valdes locekli Jāni Pinni, Dome Hotel & SPA direktoru, par LVRA Prezidenta pienākumu izpildītāju.

Izmaiņas ir saistītas ar J.Vālodzes darba vietas maiņu - kopš šī gada 01.aprīļa J.Vālodze ir viesnīcas "Radisson Blu Royal Astorija Hotel" (Viļņa, Lietuva) Ģenerāldirektors. Neskatoties uz izmaiņām, J.Vālodzes atbildībā paliek Latvijas prezidentūras Hotelstars Union, Eiropas viesnīcu klasifikācijas sistēmas, vadība.

Lasīt tālāk ...

Vācijas Tautsaimniecības balva Latvijā 2016

2016. gada 26. maijā jau 18. reizi tiks pasniegta “Vācijas Tautsaimniecības balva Latvijā” ar šīgada devīzi “Veiksmes pamats – darbinieks“. Balvas patrons ir Vācijas vēstnieks Latvijā Rolfs Šute (Rolf Schütte). Paralēli tradicionālajai balvai tiks pasniegta arī īpašā Profesionālās izglītības balva “MĒS MĀCĀMies”, kuras patroni ir Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis un Ministru prezidenta biedrs, Latvijas Republikas Ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens.

Šīgada balvas devīzi “Veiksmes pamats - darbinieks” Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kamera (AHK) Latvijā ir izvēlējusi ar mērķi novērtēt un atbalstīt veiksmīgus uzņēmumus Latvijā, kuri panākumus guvuši, mērķtiecīgi veicinot darbinieku izaugsmi, īpaši, ja izaugsme notikusi starptautiskā līmenī. Par priekšrocību tiks uzskatīti uzņēmumi, kuri koncentrējas Vācijas virzienā vai jau sadarbojas ar vācu partneriem.

Lasīt tālāk ...