live riga


LATVIJAS VIESNĪCU UN RESTORĀNU ASOCIĀCIJA,

         sadarbībā ar Vidzemes augstskolu, nacionālo aviokompāniju AirBaltic, Lielbritānijas Latvijas tirdzniecības kameru organizē 10. starptautisko viesnīcu un restorānu industrijas konferenci

„MICE loma viesmīlības uzņēmumu darbā. Kā veiksmīgi piesaistīt konferences un pasākumus”

Konferences mērķis - veicināt Latvijas tūrisma un viesmīlības industrijas attīstību, iepazīstinot mītņu, sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumu un citu tūrisma uzņēmumu īpašniekus un vadītājus ar tendencēm MICE segmentā, inovācijām, informējot par jauniem produktiem un ieteikumiem, kā veicināt mijiedarbību starp pasākumu organizatoriem un viesmīlības uzņēmumiem, lai veiksmīgi piesaistītu un darbotos pasākumu jomā.

Tāpat kā iepriekšējos gadus, esam raudzījuši, lai konferences uzstāšanās sniedz daudzpusīgu ieskatu par izvēlēto tēmu, kas šoreiz ir gana nozīmīga mums visiem - gan liekākiem, gan mazākiem nozares spēlētājiem.

Konferences “MICE loma viesmīlības uzņēmumu darbā. Kā veiksmīgi piesaistīt konferences un pasākumus” lektori būs gan ārvalstu, gan pašmāju praktiķi, kas dos iespēju iepazīties ar    jaunumiem, paraudzīties uz MICE segmentu no dažādiem aspektiem, salīdzināt ar savu praksi un noteikti sniegt ieteikumus, kā būt veiksmīgākiem MICE segmentā nākotnē.

Read more...

Par industrijas nostāju EM ierosinātajai
A.Slokenberga rotācijai

Tūrisma attīstības valsts aģentūras (turpmāk- TAVA) konsultatīvās padomes locekļi 2014. gada 30.jūlija sēdē nolēma parakstīt kopīgu vēstuli A.Slokenberga atbalstam, prasot nepieļaut paredzēto TAVAs direktora rotāciju laikā, kad tūrismam nepieciešama pēctecība un profesionālisms, turpinot nozares attīstību.

Latvijas Republikas Ministru prezidentei
Laimdotai Straujumas kundzei

Latvijas Republikas Ekonomikas ministram
Vjačeslavam Dombrovska kungam

Rīgā, 2014.gada 30.jūlijā

Read more...

NOTIKS LVRA VASARAS 12.SPORTA SPĒLES

Vasara ir laiks kad ir ne tikai ražīgi jāstrādā, bet arī mazliet jāatpūšas, jāsatiek sen neredzēti kolēģi un domubiedri!
Tāpēc LVRA aicina Jūs piedalīties ikgadējās sporta spēlēs,
kuras norisināsies 2014. gada 10. augustā kempingā „Nemo”, Atbalss ielā 1, Jūrmalā.

Paldies kempingam „NEMO” par atbalsu sporta spēļu organizēšanā!

Pielikumā pievienojam: pieteikuma anketu, sporta spēļu nolikumu un uzaicinājuma vēstuli!

Gaidīsim Jūsu komandu pieteikumus līdz 4. augustam (ieskaitot) uz e-pastu info@hotel.lv!

Read more...

16.05.2014

Ar nacionālo stendu - uz „IMEX 2014” Frankfurtē

Tūrisma attīstības valsts aģentūra pirmo reizi organizēs nacionālo stendu nozīmīgajā darījumu ceļojumu un konferenču tūrisma sarīkojumā Vācijā, arvien lielāku uzmanību pievēršot šā augsti pievienotās vērtības tūrisma tirgus segmenta attīstībai.

Starptautiskā MICE jeb darījumu un konferenču tūrisma izstāde „IMEX 2014” Vācijas pilsētā Frankfurtē notiks no 20. līdz 22. maijam, un Latviju tajā pārstāvēs 11 dalībnieki, pārsvarā – komersanti.

Tūrisma attīstības valsts aģentūras (TAVA) tūrisma tirgus speciāliste Anita Priedīte stāsta: „Kaut gan „IMEX” Frankfurtē tiek dēvēta par izstādi, manuprāt, tā vairāk ir kontaktbirža. Apmeklētāju šā vārda ierastajā nozīmē tajā nav, un viss darbs notiek pie sarunu galdiņiem. Jau pirms izstādes ir izveidota elektroniska vietne, kurā tiek reģistrētas tikšanās, un par to, cik prasmīgi un lietderīgi tiks aizvadītas trīs sarīkojuma dienas, ir atbildīgs katrs dalībnieks pats.”

Read more...

07.04.2014

Latvija aicina tūristus izstādē Sanktpēterburgā

Pagājušās nedēļas nogalē, no 4. līdz 6. aprīlim, Krievijas pilsētā Sanktpēterburgā notika tūrisma izstāde „Otdih bez graņic. Ļeto” (Atpūta bez robežām. Vasara), kur Baltijas jūras reģiona valstu stendā piedalījās arī Latvijas puses pārstāvji.

Tūrisma attīstības valsts aģentūras (TAVA) tūrisma tirgus speciāliste Anita Priedīte stāsta, ka piedalīšanās noritējusi pozitīvā noskaņā: „Sanktpēterburga ir gluži cita pilsēta nekā Maskava. Cilvēki nāca stendā jau ar konkrētiem vasaras ceļojumu plāniem, un interesanti, ka taujāja ne tikai par Rīgu un Jūrmalu, bet viņus lielā mērā saistīja arī Kurzemes piedāvājums.”

Read more...